Новости
Четверг, 10 Март 2016 14:03

Рекламні акції в магазинах

Рекламні акції в магазинах

  • Часто, заходячи в магазин, ми бачимо на цінниках слова - «знижки», «акція», які, безумовно, мимоволі спонукають зосередити на цьому увагу покупця. Двома словами, подібні методи стимулювання продажів називаються - рекламні акції. Як історично склалося і доведено часом, реклама - це двигун торгівлі. Розглянемо, які цілі переслідують проведення рекламних акцій в магазинах. 
  • По-перше, стимулювання покупця до придбання певного товару або групи товарів. Закупивши велику партію продукції, за допомогою проведення рекламної акції можна швидше її реалізувати.
  • По-друге, рекламні акції можуть бути спрямовані на стимулювання покупців придбати товар, який вже не користується належним попитом. Наприклад, ви - підприємець і у вас залишилося кілька десятків інструменту або іншого виду товару, який, просто, вже морально застарів. Його необхідно реалізувати, щоб отримати за нього хоч якийсь дохід. Ви опускаєте ціну і проводите рекламну акцію, в якій йдеться про глобальне зниження цін. Будьте впевнені, товар буквально зберуть з прилавків магазину.
  • По-третє, рекламні акції можуть проводитися з метою знайомства споживача з певним видом продукції або послуги. Даний метод особливо ефективний, коли рекламований товар або послуга дійсно хорошої якості і дуже необхідні людям, тобто на них з боку споживача є попит.
  • По-четверте, деякі магазини проводять рекламні акції тільки просто з метою їх наявності, то є покупці знають, що в магазині завжди проводяться різні акції, надаються подарунки і знижки.
  • Тому, збираючись зробити покупку, вони прийдуть до саме до вас, бо знають, що їх обов'язково чекає щось цікаве. Таким чином, визначаючи головну мету проведення акцій, можна зробити висновок: рекламні акції проводяться з метою збільшення продажів продукції та залучення до себе покупців. Які ж виділяють способи проведення рекламних акцій. Насправді, їх дуже багато. Все залежить від бюджету, виділеного на їх проведення. В основному рекламні акції проводяться, коли до споживача необхідно донести важливу інформацію. Наприклад, про надходження нового товару, зниження цін. В такому випадку рекламу можна розмістити на телебаченні і радіо, банерах і плакатах, шляхом поштової розсилки в кожну поштову скриньку міста, а також безпосереднього озвучування акції в самому магазині. При сукупному використанні даних методів рекламні акції пройдуть дуже ефективно.
  • Правда, застосування всіх перерахованих рекламних методів обійдеться в копієчку, але, якщо у вас є товар, то для його реалізації всі кошти будуть хороші. В даний час при дуже високій конкуренції в кожному сегменті ринку виграє саме той підприємець, який може надати для споживача знижки, подарунки, високий сервіс обслуговування шляхом проведення рекламних акцій.

Телефоны

095-183-40-44

 

096-29-57-880

 

690-442

Наши клиенты

Наш адрес