Новости
Пятница, 10 Июнь 2016 12:14

Взаємозв'язок прямої та іміджевої реклами

 

Рекламодавець повинен правильно вибрати оптимальне співвідношення між іміджевою рекламою, спрямованою на збільшення сили бренду, і прямою рекламою, безпосередньо впливає на збут товару (послуги).

Вплив іміджевої реклами на просування конкретного товару (послуги) представлено на малюнку:

  •  

Вплив іміджевої та прямої реклами на ефективність рекламної кампанії 

Імідж фірми є каталізатором ефективності реклами. Чим вище імідж підприємства (компанії, фірми), тим дієвіше пряма реклама. Це пояснюється тим, що споживач вже обізнаний і часто має позитивне ставлення до інших продуктів компанії. Таким чином, ймовірність ігнорування або відторгнення прямої реклами істотно нижче. Проте вкладення в іміджеву рекламу як такі без прямої реклами неефективні. Якщо підприємство націлене на виробництво одного-двох товарів (послуг) і не має намір диверсифікувати свою діяльність, то йому, можливо, вигідніше застосовувати виключно пряму рекламу, яка в даному випадку буде сприяти і підвищенню іміджу. Саме з виробництва унікальних товарів починало більшість провідних світових брендів. 

Слід також підкреслити, що в разі диверсифікації виробництва вкладення в іміджеву рекламу є найбільш вигідними. Популярність фірми дозволяє виводити на ринок нові товари з досить низькими витратами на пряму рекламу і потенційною ціною, явно перевищує ціну аналогічних товарів конкурентів з меншою силою бренду. Низькі витрати на "розкрутку" нового товару призводять до часткового нівелювання негативного ефекту випуску нового товару, не затребуваного ринком. Це дозволяє фірмі проводити сміливі експерименти з інноваційними товарами. Проте випуск декількох невдалих продуктів може різко підірвати імідж фірми.

Узагальнюючи сказане, можна зробити висновок про те, що інтернет-реклама найбільш приваблива як носій іміджевої реклами фірми. Іміджеві банери, замовні статті, розсилки, сайт компанії - ось неповний перелік основних інструментів посилення бренду фірми.

 

 

 

 

 

Телефоны

095-183-40-44

 

096-29-57-880

 

690-442

Наши клиенты

Наш адрес