Новости
Вторник, 14 Июнь 2016 12:03

Психологічний вплив кольору в рекламі

    На думку психологів, середа, яка урівноважена в колірному відношенні, заспокоює, створює творчу атмосферу, а також благотворно впливає на спілкування людей. Кожен колір здатний впливати на почуття людей, а не на їх логіку.
     Фахівцями в даній сфері недавно було проведено дослідження, яке показало, що 80% світла і кольору поглинаються нервовою системою і лише 20% - зором.
     Між природним сприйняттям людини і колірним рішенням рекламної компанії є деяка залежність. Сьогодні вже 100% встановлено, що кожен окремий колір викликає свої підсвідомі асоціації.
    Розглянемо фізіологічні, медичні та психологічні характеристики кольору.
Червоний - дратівливий і теплий. Цей колір надає стимулюючу дію на мозок, він символ заборони і небезпеки, а також показує діяльний настрій. Червоний колір візуально зменшує поверхню, що має такий колір, і створює сильну напруженість. Люди, які віддають перевагу цей колір влюбчіви, емоційні і сексуальні.
Зелений - знімає втому і біль, заспокоює, врівноважує, уособлює природність і свіжість. Цей колір воліють урівноважені і здібні люди. Він викликає відчуття обділеності. А також створює мляву атмосферу. У зв'язку з цим в рекламі його краще поєднувати з синім або білим.
Синій - створює внутрішню гармонію і дарує силу. Цей колір воліють розчаровані і меланхолійні люди. Також синій колір здатний розрядити стрес.
Білий - символ чистоти. Для цього кольору характерно самоусунення власної сили. Білий колір найкраще поєднувати з червоним, зелений або синім. 

Помаранчевий - імпульсивний, життєрадісний, створює почуття благополуччя, робить частішим пульс, а також свідчить про реалізм. Його теплота, в поєднанні з додатковим синім кольором, відмінно підходить для такої холодної за своєю природою продукції, як обладнання для машин, інструменти і т. д.
Блакитний - викликає антисептичний ефект. Цей колір має великий ефект при неврологічних болях.
Коричневий - створює реалістичне настрій і дарує відчуття стабільності. Такий колір воліють консервативні люди, які прибувають в періоді стабільне і не бажають щось змінювати.
Жовтий - привертає увагу, надає симулює вплив на мозок, залишається в пам'яті довше, ніж будь-які інші кольори. Жовтий і помаранчевий колір воліють імпульсивні, життєрадісні люди. Надмірна яскравість цього кольору може стати причиною порушеного психічної рівноваги. У зв'язку, з чим жовтий колір краще поєднувати з зеленим.
Чорний - цей колір є символом витонченості. Він відмінно поєднується з червоним і золотим.
Фіолетовий - діє на легені, серце, кровоносні судини, приміряє між собою почуття, збільшує витривалість тканини. Такий колір воліють люди, у яких в житті настав період нестійкості.
Рожевий - цей колір виражає відчуття порожнечі і слабкості, а часом і солодкавості.

 

 

Телефоны

095-183-40-44

 

096-29-57-880

 

690-442

Наши клиенты

Наш адрес